Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan adayı Adnan Öztekin, Buca’ya dair projelerini görsellerle anlattığı bir toplantı düzenledi. Öztekin, insanı merkeze alan bir yönetim anlayışıyla vatandaşlara hizmet edeceklerini belirtti ve sosyal belediyecilik, trafik, altyapı, yeşil alan gibi konularda yatırımların planlarını hazırladıklarını söyledi. Ayrıca organik tarımın desteklenmesi, istihdamın artırılması ve gençlerin üretime dahil edilmesi gibi projeleri hayata geçirmek için vatandaşlardan yetki istedi.